Детский информационно-развлекательный портал Kidsworld

Подорож з великим животом, або що можна майбутній мамі?

20 июня 2016
Автор: Ukio
Рейтинг: 0
Голосов: 0

Просмотров: 3264
Поделиться:
Подорож з великим животом, або що можна майбутній мамі?
20 июня 2016
Автор: Ukio
Рейтинг: 0
Голосов: 0

Просмотров: 3264
Поделиться:

Майбутні мами часом турбуються по самому дріб'язкового приводу. А в наших консультаціях все ще прийнято їх злегка налякати: мовляв, не роби ні того, ні цього, а ще краще — замри на всі дев'ять місяців ...

 

Насправді дуже багато обмежень давно застаріли, і сучасна медицина дозволяє вагітним жінкам насолоджуватися життям майже в тій же мірі, що і тим, хто не перебуває в очікуванні дитини. Які ж приводи для хвилювань бувають у майбутніх мам?

Чи не може секс нашкодити майбутній дитині?
Одного разу мені довелося почути, як гінеколог наставляла майбутню маму з приводу занять любов'ю: у першому триместрі існує небезпека викидня, в останньому — загроза передчасних пологів, і взагалі краще на час вагітності про секс забути. Дуже багатьом, особливо майбутнім татам, така перспектива здається безрадісною. Але насправді за винятком останнього місяця вагітності ні сексуальні відносини, ні оргазм, що викликає спазми матки, ніяк не відбиваються на плоді.

Правда, іноді жінок більше турбує інший момент: а раптом плід «розуміє», що відбувається між його батьками, «бачить» або відчуває щось. Не хвилюйтеся: він лише відчуває деяке коливання стінок матки — і все. Досить часто буває, що після сексуальних відносин дитина починає штовхатися, ворушитися. Таким чином він висловлює своє відношення не до тільки що події, а до того, що змінилося напруга в стінках матки.

Коли мій живіт вже виріс до значних розмірів, мій племінник випадково запустив в нього томом дитячих віршів. Ще кілька днів я подумки питала того, хто жив в мені: тебе не забили, тобі не боляче?
Виявляється, не боляче! Чим солідніше термін вагітності, тим більше амніотичної рідини оточує плід, а вона надійно захищає його. І треба дуже сильно постаратися впасти або стикнутися, щоб міхур лопнув і плід отримав травму.

У перші місяці вагітності падати дійсно досить небезпечно — це може спровокувати викидень. Але серед багатьох лікарів існує переконання, що для нежиттєздатного зародка достатньо трохи, щоб вагітність урвалася, а життєздатному все дарма.

При слові «подорож» лікарі і майбутні бабусі починають нервувати і розповідати, яка небезпека чекає на вагітну жінку в дорозі.
Але найбільша неприємність, яка може трапитися, це те, що пологи почнуться в невідповідному місці. Тому в кінці вагітності краще посидіти вдома. А в іншому «цікаве становище» — відмінний привід для відпочинку! Звичайно, не варто вибирати екзотичні маршрути або сходження на гірські вершини, але в поїздці до моря або куди-нібудьв Європу немає нічого поганого. Тільки запасіться персональної аптечкою, бандажем і… «думочка», щоб підкладати під спину при довгому сидінні — інакше подорожувати вже через годину стане не під силу.

Між іншим, в подорож «з животом», як і з немовлям, є і побутові плюси: ви всюди будете проходити без черги. До вас виявлять увагу в літаку, вас оточать турботою в готелі.

Якщо ж ви їдете в машині, для зручності максимально відсуньте своє крісло назад, щоб можна було витягнути ноги. Незручніше за все доведеться в автобусі — крісло нікуди не відсунеш. Відкидати спинку не має сенсу, тому що вантаж живота буде тиснути на хребет і крижі. Ось тут-то і стане в нагоді заповітна «думочка» »А взагалі, по можливості постарайтеся поменше користуватися автобусом.

Комментарии (0)

Ecos