Детский информационно-развлекательный портал Kidsworld

Пластир, на нозі!

20 июня 2016
Автор: Ukio
Рейтинг: 0
Голосов: 0

Просмотров: 3248
Поделиться:
Пластир, на нозі!
20 июня 2016
Автор: Ukio
Рейтинг: 0
Голосов: 0

Просмотров: 3248
Поделиться:

Зараз у нас продається близько 10 видів пластирів, і кожен зі своєю «спеціалізацією». НС настанням тепла пластир став чи не найбільш затребуваним предметом в аптеках. Розбираємося, який для яких випадків подойдет.С настанням тепла пластир став чи не найбільш затребуваним предметом в аптеках. Розбираємося, який для яких випадків подойдет.апрімер, є пластирі для лікування мозолів, є для омозолелостей і бородавок, — розповідає провізор Валерія Ніколаєва. — Є для ран і подряпин. Влітку найбільше користуються попитом захисні, мозольні і пластирі з антисептиком.

 

Отже, розбираємося в видах «літніх» пластирів

1. Для пухирів застосовують пластир з аналогічною назвою. За словами аптекаря, він повинен зменшити біль при стиканні хворого місця з взуттям, допомогти його швидкому загоєнню.

2. Пластир з антисептиком — зазвичай м'який, прозорий, зроблений з непроникного для води та бактерій матеріалу. На пластирі розміщений свого роду антисептичний компрес — поверхню просякнута хлоридом бензалконію. Завдяки спеціальній сіточці такий компрес не прилипає до ранки.

3. гидроколлоидная пластир так само, як і антисептичний, не пропускає воду ззовні. Стикаючись з рідиною з рани, він миттєво утворює гель, що створює умови для швидкого загоєння. До речі, такий пластир теж не прилипає до ранки.

4. При саднах і порізах теж використовують спеціальний пластир (він же стане в нагоді і при мозолях, бородавках). Наклеювати такий найкраще після гарячої ванни для ніг.

5. Спеціальні пластирі для дітей — і такі з'явилися останнім часом. Їх відрізняють яскраві малюнки на поверхні.

Увага! Щоб пластир добре тримався, накладати його необхідно тільки на чисту і обов'язково суху шкіру.

І ще. Якщо є перспектива натерти ногу новим взуттям, краще запобігти такій прикрість — з ранку після душа, наклеївши пастир на можливе місце пошкодження.

Комментарии (0)

Ecos