Детский информационно-развлекательный портал Kidsworld

Діти і тварини

20 июня 2016
Автор: Ukio
Рейтинг: 0
Голосов: 0

Просмотров: 3324
Поделиться:
Діти і тварини
20 июня 2016
Автор: Ukio
Рейтинг: 0
Голосов: 0

Просмотров: 3324
Поделиться:

Ви давно готові обзавестися домашнім улюбленцем. Однак перед тим як принести в будинок улюбленця, озирніться навколо: можливо, в квартирі ви виявите інших ваших улюбленців, інтереси яких теж доведеться врахувати.

 

Якщо в будинку є маленькі діти, краще взяти тварину від 1 до 5 років від роду. Собаки і кішки в цьому віці найбільш терплячі до маленьких дітей. На відміну від цуценят і кошенят, дорослі тварини вже не настільки легко збудливі і не настільки схильні до агресії, як маленькі. І старечими хворобами, які роблять їх дратівливими, поки ще не страждають. Зрештою, літнє тварина в будинку з маленькою дитиною — це гарантований сильний стрес для малюка через кілька років, коли час, відпущений вашому домашньому улюбленцю, мине.

Обов'язково розпитайте колишніх господарів або заводчиків про характер вашого потенційного улюбленця. Вони повинні знати, як тварина ставиться до дітей, наскільки воно енергійно, чи є у нього ознаки агресії.

Вибираючи собаку або кішку, ви можете поекспериментувати, щоб зрозуміти, уживеться ваш майбутній улюбленець з сином. Подивіться, як реагує тварина на шум і тріск. Якщо ви берете собаку — потрепіте її за вуха, пильно подивіться в очі, посмикайте за лапи. Якщо кішку — візьміть її на руки, подуйте у вуха. Адекватне тварина буде реагувати на всі ці маніпуляції спокійно. В крайньому випадку, відсторонюючись. Якщо ж звір проявляє нервозність — то цілком ймовірно, що і до витівок вашого нащадка він теж поставиться негативно.

Втім, деякі породи прямо-таки уособлюють сімейне щастя, затишок і стабільність. Ось, наприклад, лабрадори — «ідеальні няньки». З одного боку, вони дуже люблять дітей, розумні і ласкаві. З іншого боку, дуже енергійні собаки, і в юності, тобто в щенячестве, у них досить гострі зуби.

А ось собаки дрібних порід не надто ладнають з дітьми. Вони і з усіма іншими не дуже ладять. До того ж, в силу свого формату, більш схильні до травм.

Коти більш терплячі з дітьми, ніж кішки, оскільки кішки-істоти дуже незалежні. Правда, гарненько подумайте, перш ніж приносити кота з вулиці. Одомашнені дикі коти часто відчувають себе дуже нещасними, втрачаючи свободи.

До речі, ранній контакт з кішками і собаками, всупереч загальноприйнятій думці, знижує ризик алергії.

Комментарии (0)

Ecos